Club Tenis Cervelló
Club Tenis Cervelló
Club Tenis Cervelló
Club Tenis Cervelló

Club Tenis Cervelló

Club de Tennis Cervelló és una associació tradicional orientada a l'entrenament d'oci. Ens alegrem per l'èxit dels nostres equips, però també ens dediquem als grups d'afeccionats que es troben simplement per gaudir del temps lliure.

No fem diferències entre els nostres socis. Qui ho desitgi pot convertir-se en membre de l'associació. Els nostres entrenadors s'adapten sense problemes a cada equip, estan qualificats i li assessoraran amb gust sobre la nostra oferta esportiva.

Sempre ens alegrem de rebre nous membres interessats a participar en els esdeveniments de l'associació, organitzar activitats o excursions i que se sentin bé en la comunitat.

Juanjo Gravalós
President
Pere Surià
Vicepresident
Llorenç Castañeda
Secretari
Rafael Cerdà
Tresorer
Manuel Arnedo
Vocal
Versión para imprimir Versión para imprimir | Mapa del sitio
© Club de Tenis Cervelló